Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Black, White |
|---|---|
| Dimension | 80 × 80 × 30 mm |
| Efficacité lumineuse | 100lm/W |
| IP rating | IP65 |
| Impact resistance | IK06 |
| Type of luminaire | Downlight |
| Type of installation | Recessed |
| Power | 5W |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Residential, Showroom, Trade |
| Variation | On/Off |
Catégories
| Catégories | Exterior, Interior, Non classé |
|---|
