Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | White |
|---|---|
| Dimension | Ø215 × 105 mm |
| IP rating | IP54 |
| Efficacité lumineuse | 130 lm/W |
| Power | 36W |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Showroom, Trade |
| Type of luminaire | Downlight |
| Type of installation | Recessed |
| Variation | On/Off |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
