Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Black, White |
|---|---|
| Dimension | 1980 mm |
| Efficacité lumineuse | 150 lm/W |
| IP rating | IP40 |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Showroom, Trade |
| Power | 80W |
| Type of luminaire | Free-standing luminaire |
| Type of installation | Ceiling mounted |
| Variation | Sensor / Detector |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
