Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | White |
|---|---|
| Dimension | 386×276×54 mm, 486×276×54 mm, 585 x 286 x 54 mm |
| Efficacité lumineuse | 120 lm/W |
| IP rating | IP65 |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Residential, Showroom, Trade |
| Power | 100W, 200W, 240W, 300W, 150W |
| Colour temperature | 2700-3000-4000-5000 or 6500K |
| Type of luminaire | Ceiling light, Pendant |
| Type of installation | Suspended |
| Variation | DALI, On/Off |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
