Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Black, Depending on your choice |
|---|---|
| Dimension | 250 × 250 × 49 mm |
| Efficacité lumineuse | 55 lm/W |
| IP rating | IP65 |
| Place of use | Bathroom, Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Showroom, Trade |
| Colour temperature | 3000K |
| Power | 20W |
| Type of luminaire | Wall light |
| Type of installation | Ceiling mounted |
| Variation | DALI |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
