Fiche produit
Autres caractéristiques
| Dimension | 595 × 595 × 10 mm |
|---|---|
| Efficacité lumineuse | 120lm/W, 125 lm/W |
| IP rating | IP40 |
| Colour | White |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Trade |
| Type of installation | Ceiling mounted |
| Type of luminaire | LED panel |
| Colour temperature | 3000K, 4000K, CCT Switchable 3000/4000/5000/5700K |
| Variation | DALI, On/Off |
| Power | 36W |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
