Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | White |
|---|---|
| Dimension | Ø82 x 60 x 60 mm |
| Efficacité lumineuse | 75lm/W |
| IP rating | IP65 |
| Place of use | Bathroom, Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Industrial, Office, Parking, Residential, Shipyard, Showroom, Trade, Warehouse |
| Power | 10 W |
| Colour temperature | Switchable CCT 3000K-6000K |
| Type of luminaire | Downlight |
| Type of installation | Recessed |
| Variation | Triac |
Catégories
| Catégories | Non classé |
|---|
