Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | White |
|---|---|
| Dimension | 1200 × 300 × 16.5 mm |
| Efficacité lumineuse | 100lm/W |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Trade |
| IP rating | IP20 |
| Power | 50W |
| Type of luminaire | LED panel |
| Type of installation | Suspended |
| Variation | DALI |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
