Fiche produit
Autres caractéristiques
| Dimension | Ø250 × 64 mm |
|---|---|
| Efficacité lumineuse | 106 lm/W |
| Impact resistance | IK08 |
| Power | 10 W |
| Type of luminaire | Ceiling light |
| IP rating | IP54 |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Residential, Trade |
| Type of installation | Ceiling mounted |
| Colour | Grau, White |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
