Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | White |
|---|---|
| Dimension | Ø83 x 70 mm |
| Efficacité lumineuse | 83.33 lm/W |
| IP rating | IP65 |
| Place of use | Bathroom, Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Industrial, Office, Parking, Residential, Showroom, Trade, Warehouse |
| Power | 6W |
| Colour temperature | 3000K |
| Type of luminaire | Downlight |
| Type of installation | Recessed |
| Variation | Triac |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
