Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | White |
|---|---|
| Dimension | Ø295 x 70 mm |
| Efficacité lumineuse | 70lm/W |
| IP rating | IP20 |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Residential, Showroom, Trade |
| Power | 18W |
| Colour temperature | 2700K |
| Type of luminaire | Ceiling light |
| Type of installation | Ceiling mounted |
| Variation | On/Off |
Catégories
| Catégories | Non classé |
|---|
