Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Black, Depending on your choice, White |
|---|---|
| Dimension | 170 × 60 × 105 mm |
| Efficacité lumineuse | 90 lm/W |
| IP rating | IP65 |
| Power | 2×5W |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Residential, Showroom, Trade |
| Type of luminaire | Wall light |
| Type of installation | Wall mounted |
| Variation | On/Off |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|


