Fiche produit
Autres caractéristiques
| Dimension | 10 x 10 x 10000 mm, 10 x 10 x 5000 mm |
|---|---|
| IP rating | IP65 |
| Power | 15 W/m |
| Colour temperature | 2700K, 3000K, 4000K |
| Type of installation | Rail / Profile |
| Efficacité lumineuse | 74 lm/W |
| Variation | On/Off |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Trade |
Catégories
| Catégories | LED banner, Non classé |
|---|
