Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Black, White |
|---|---|
| Dimension | Ø300 × 59 mm, Ø400 × 59 mm |
| Efficacité lumineuse | 130 lm/W |
| IP rating | IP54 |
| Power | 18W, 30W |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Residential, Trade |
| Impact resistance | IK08 |
| Type of luminaire | Ceiling light |
| Variation | DALI, On/Off |
| Type of installation | Ceiling mounted |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
