Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | White |
|---|---|
| Dimension | Ø115 × 94 mm |
| Efficacité lumineuse | 100lm/W |
| IP rating | IP20 |
| Power | 12W |
| Type of luminaire | Ceiling light |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Showroom, Trade |
| Type of installation | Ceiling mounted |
| Variation | On/Off |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|


