Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Black, Copper |
|---|---|
| Dimension | Ø400 x 260 mm, Ø600 x 360 mm |
| Efficacité lumineuse | 110 lm/W |
| IP rating | IP20 |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Showroom, Trade |
| Power | 12W, 18W |
| Type of luminaire | Pendant |
| Type of installation | Suspended |
| Variation | On/Off |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
