Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | White |
|---|---|
| Dimension | 1200 × 30 × 55 mm, 1500 × 50 × 70 mm |
| Efficacité lumineuse | 100lm/W, 150 lm/W |
| IP rating | IP40 |
| Type of luminaire | Linear |
| Power | 26 W, 36W |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Trade |
| Variation | DALI |
| Type of installation | Ceiling mounted |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
