Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | White |
|---|---|
| Dimension | Ø84 x 116 mm |
| Efficacité lumineuse | 45lm/W |
| IP rating | IP20, IP44 |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Residential, Showroom, Trade |
| Power | 15W, 5W, 7W, 9W |
| Colour temperature | 2700 - 3000 - 3500- 4000K |
| Type of luminaire | Downlight |
| Type of installation | Recessed |
| Variation | On/Off |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
