Fiche produit
Autres caractéristiques
| Dimension | 1000 × 50 × 75 mm |
|---|---|
| Colour | Black, Depending on your choice |
| Efficacité lumineuse | 2000 lm/m |
| IP rating | IP20 |
| Power | 20W/m |
| Type of luminaire | Luminous Line |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Showroom, Trade |
| Type of installation | Ceiling mounted |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
