Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | White |
|---|---|
| Dimension | Ø130 x 96 mm, Ø180 x 105 mm, Ø180 x 75 mm, Ø230 x 130 mm |
| Efficacité lumineuse | 120lm/W |
| IP rating | IP40 |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Residential, Showroom, Trade |
| Power | 18W, 20W, 26W, 40W, 13.5W, 27W, 28W |
| Colour temperature | 2700-3000-4000-5000 or 6500K |
| Type of luminaire | Downlight |
| Type of installation | Recessed |
| Variation | DALI, On/Off |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
