Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Aluminium, Depending on your choice |
|---|---|
| Dimension | Ф52 x 80 mm |
| Efficacité lumineuse | 80 lm/W |
| IP rating | IP65, IP67 |
| Power | 2W |
| Type of luminaire | Downlight |
| Type of installation | On the ground, Recessed |
| Impact resistance | IK08 |
| Place of use | Garden, Residential |
| Variation | On/Off |
Catégories
| Catégories | Non classé |
|---|
