Fiche produit
Autres caractéristiques
| Dimension | Ø400 × 65 mm, Ø600 × 65 mm, Ø800 × 65 mm |
|---|---|
| Colour | Black, White |
| Efficacité lumineuse | 95 lm/W, 86.6 lm/W |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Showroom, Trade |
| Power | 30W, 40W, 60W |
| IP rating | IP20 |
| Type of luminaire | Ceiling light |
| Type of installation | Ceiling mounted |
| Variation | DALI |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|

