Fiche produit
Autres caractéristiques
| Dimension | Ø30 + Ø40 + Ø60 + Ø80 x H200 mm |
|---|---|
| Colour | Black, Depending on your choice |
| Efficacité lumineuse | 100lm/W |
| IP rating | IP40 |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Showroom, Trade |
| Power | 100W |
| Type of luminaire | Pendant |
| Type of installation | Suspended |
| Variation | DALI |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
