Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | White |
|---|---|
| Dimension | 5m per roll |
| IP rating | IP20 |
| Efficacité lumineuse | 180lm/W |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Residential, Showroom, Trade |
| Power | 20W/m |
| Colour temperature | 3000K |
| Type of installation | Rail / Profile |
| Variation | On/Off |
Catégories
| Catégories | LED banner, Non classé |
|---|
