Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | White |
|---|---|
| Dimension | 100 x 100 x 78 mm |
| Efficacité lumineuse | 60 lm/W |
| IP rating | IP20 |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Office, Residential, Showroom, Trade, Hotel, Restaurant |
| Power | 13W |
| Colour temperature | 2700-3000-4000-5000 or 6500K |
| Type of luminaire | Downlight |
| Type of installation | Recessed |
| Variation | DALI, On/Off |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
