Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Black, Golden, White |
|---|---|
| Efficacité lumineuse | 110lm/W |
| Dimension | Ø150mm, Ø200mm, Ø250mm, Ø300mm, Ø350mm, Ø400mm |
| IP rating | IP20 |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Residential, Showroom, Trade |
| Power | 4-15W |
| Colour temperature | 2700-3000-4000-5000 or 6500K |
| Type of luminaire | Pendant |
| Type of installation | Suspended |
| Variation | DALI, On/Off |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
