Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | White |
|---|---|
| Dimension | Ø240 x 60 mm |
| Efficacité lumineuse | 75lm/W |
| IP rating | IP44 |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Residential, Showroom, Trade |
| Power | 28W |
| Colour temperature | Switchable CCT 3000K-4000K-6000K |
| Type of luminaire | Downlight |
| Type of installation | Recessed |
| Variation | On/Off |
| Impact resistance | IK04 |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
