Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Black |
|---|---|
| Dimension | Ø110 x 81 mm |
| Efficacité lumineuse | 76.67lm/W |
| IP rating | IP65 |
| Place of use | Bathroom, Garden, Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Industrial, Office, Parking, Residential, Showroom, Trade, Warehouse |
| Power | 6W |
| Colour temperature | 3000K |
| Type of luminaire | Downlight |
| Type of installation | Recessed |
| Variation | On/Off |
| Impact resistance | IK08 |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
