Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Black, Depending on your choice |
|---|---|
| Dimension | Ø160 × 800 mm |
| Impact resistance | IK08 |
| IP rating | IP65 |
| Place of use | Garden, Residential, Urban |
| Power | 10 W, 24W |
| Type of installation | On the ground |
| Type of luminaire | Bollard |
| Variation | On/Off, Sensor / Detector |
| Efficacité lumineuse | 60 lm/W, 70 lm/W |
Catégories
| Catégories | Exterior, Non classé |
|---|
