Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Black |
|---|---|
| Dimension | 70 x 70 x 45 mm |
| IP rating | IP54 |
| Place of use | Garden, Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Parking, Residential, Trade, Urban, Warehouse |
| Power | 3W |
| Colour temperature | 3000K |
| Type of luminaire | Wall light |
| Type of installation | Recessed, Wall mounted |
| Variation | On/Off |
Catégories
| Catégories | Exterior, Interior, Non classé |
|---|
