Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Aluminium |
|---|---|
| Dimension | Ø56 × 62 mm |
| Efficacité lumineuse | 10 lm/W |
| IP rating | IP67 |
| Variation | On/Off |
| Type of installation | On the ground, Recessed |
| Impact resistance | IK08 |
| Colour temperature | 3000K |
| Type of luminaire | Downlight |
| Power | 3W |
| Place of use | Garden, Urban |
Catégories
| Catégories | Exterior, Non classé |
|---|
