Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Black, White |
|---|---|
| Dimension | 1205 × 57 × 76 mm, 1505 x 57 x 76 mm |
| Efficacité lumineuse | 140 lm/W |
| IP rating | IP20 |
| Power | 16 W / 22 W / 25 W / 32 W |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Trade |
| Type of luminaire | Linear |
| Type of installation | Ceiling mounted, Suspended |
| Variation | DALI |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|

