Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | White |
|---|---|
| Dimension | Ø300 × 53 mm |
| Efficacité lumineuse | 110lm/W |
| IP rating | IP54 |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Trade |
| Power | 25W |
| Type of luminaire | Ceiling light |
| Type of installation | Ceiling mounted |
| Variation | DALI |
| Impact resistance | IK08 |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
