Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | White |
|---|---|
| Dimension | Ø275 × 65 mm |
| Efficacité lumineuse | 120 lm/W |
| IP rating | IP54 |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Residential, Trade, Warehouse |
| Impact resistance | IK08 |
| Power | 18W |
| Type of luminaire | Ceiling light |
| Type of installation | Ceiling mounted |
| Variation | 0-10V, DALI, On/Off, Relief, Sensor / Detector, Triac, Detector and emergency system |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
