Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Depending on your choice |
|---|---|
| Dimension | 1200 x 65 x 66 mm, 1500 x 65 x 66 mm, 600 x 65 x 66 mm |
| Efficacité lumineuse | 150 lm/W |
| IP rating | IP20 |
| Power | 20W, 40W, 50W |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Trade |
| Type of luminaire | Linear |
| Type of installation | Ceiling mounted, Suspended |
| Variation | DALI, On/Off, Relief, Sensor / Detector, Detector and emergency system |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|



