Fiche produit
Autres caractéristiques
| Dimension | Ø94 × 191 mm |
|---|---|
| Colour | Black |
| Efficacité lumineuse | 71,25 lm/W |
| Place of use | Hotel, Restaurant, Office, Trade |
| IP rating | IP20 |
| Power | 28W |
| Type of installation | Ceiling mounted |
| Type of luminaire | Downlight |
| Variation | DALI |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
