Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Black |
|---|---|
| Dimension | Ø32 × 600 mm |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Showroom, Trade |
| Type of luminaire | Pendant |
| Efficacité lumineuse | 45 lm/W |
| IP rating | IP20 |
| Power | 3 x 6W |
| Type of installation | Ceiling mounted, Suspended |
| Variation | DALI, On/Off |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
