Fiche produit
Autres caractéristiques
| Dimension | Ø25 x 5000 mm |
|---|---|
| Efficacité lumineuse | 72 lm/W |
| IP rating | IP65 |
| Power | 12.5 W/m |
| Place of use | Hotel, Restaurant, Office, Showroom, Trade |
| Variation | According to the driver |
| Type of installation | Rail / Profile |
Catégories
| Catégories | LED banner, Non classé |
|---|
