Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Depending on your choice |
|---|---|
| Dimension | Ø900 mm |
| Efficacité lumineuse | 59 lm/W |
| IP rating | IP20 |
| Place of use | Hotel, Restaurant, Office, Sauna / Hammam, Showroom, Trade |
| Power | 100 W |
| Type of luminaire | Pendant |
| Type of installation | Suspended |
| Variation | DALI |
Catégories
| Catégories | Non classé |
|---|
