Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Silver |
|---|---|
| Dimension | 30 x 1000 x 20 mm |
| Efficacité lumineuse | 100lm/W |
| IP rating | IP20 |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Residential, Showroom, Trade |
| Power | 7W |
| Colour temperature | 2700-3000-4000-5000 or 6500K |
| Type of luminaire | Linear |
| Type of installation | Ceiling mounted |
| Variation | DALI, On/Off |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
