Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Black, White |
|---|---|
| Dimension | Ø400 × 65 mm, Ø600 x 65 mm, Ø800 x 65 mm |
| IP rating | IP44 |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Showroom, Trade |
| Power | 20/30W, 40/50W, 60/70W |
| Efficacité lumineuse | 120 lm/W |
| Type of installation | Ceiling mounted, Suspended |
| Type of luminaire | Ceiling light |
| Variation | DALI |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|


