Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Depending on your choice, White |
|---|---|
| Dimension | Ø610 x 14 mm |
| Efficacité lumineuse | 88.88 lm/W |
| IP rating | IP20 |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Showroom, Trade |
| Type of luminaire | LED panel |
| Colour temperature | 3000K |
| Variation | On/Off |
| Type of installation | Recessed |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
