Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Black, White |
|---|---|
| Dimension | 1000 x 30 x 30 mm |
| Efficacité lumineuse | 65 lm/W |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Showroom, Trade |
| IP rating | IP20 |
| Power | 50W |
| Type of luminaire | Luminous Line |
| Type of installation | Ceiling mounted |
| Variation | DALI |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|

