Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | White |
|---|---|
| Dimension | 300 × 300 mm |
| Efficacité lumineuse | 83.33 lm/W |
| IP rating | IP20 |
| Type of installation | Ceiling mounted |
| Variation | Detector and emergency system |
| Type of luminaire | LED panel |
| Power | 18W |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Showroom, Trade |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
