Fiche produit
Autres caractéristiques
| Colour | Black, Depending on your choice, White |
|---|---|
| Dimension | Ø120 × 110 mm |
| Place of use | Healthcare facility (doctor's surgery, hospital), Hotel, Restaurant, Office, Showroom, Trade |
| Efficacité lumineuse | 90 lm/W |
| IP rating | IP20 |
| Power | 20W |
| Type of luminaire | Downlight |
| Type of installation | Ceiling mounted |
| Variation | On/Off |
Catégories
| Catégories | Interior, Non classé |
|---|
